attālinātais darbs

Trīs veidi, kā attālinātais darbs var būt drošs un produktīvs

Tā kā attālinātais darbs kļūst aizvien izplatītāks, uzņēmumam ir jāsniedz darbiniekiem iespēja būt produktīviem, strādājot no jebkuras vietas. Vienlaikus nedrīkst aizmirst par drošību. Šie mērķi viens otru papildina: drošs darbs ir produktīvs darbs. Ar pareizo tehnoloģisko pieeju jūs varat aizsargāt datus, ierīces un programmas, padarīt darbiniekiem IT lietošanu vienkāršu un atvieglot IT speciālistu darbu.

Drošs attālinātais darbs un tā izaicinājumi

1. Attālināta piekļuve programmām

Tradicionālā, uz VPN balstītā piekļuve programmām paredz uzticēšanos, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu, un var negatīvi ietekmēt gan drošību, gan produktivitāti. Tādēļ ieteicams samazināt uz VPN balstītās piekļuves sarežģītību, lai nodrošinātu darbiniekiem rīkus ar augstu drošības un veiktspējas pakāpi.

Azure Active Directory (Azure AD) nodrošina vienkāršu, drošu un ērtu pierakstīšanos programmās

Sniedz augtas drošības pakāpes piekļuvi programmām ar vienu klikšķi neatkarīgi no tā, vai šī programma atrodas jūsu datorā vai mākonī.

  • Viena identitāte, tūkstošiem programmu 
  • Nav nepieciešams VPN
  • Darbojas dažādās ierīcēs

Azure AD nosacītā piekļuve – vieda drošība

Nekad neuzticieties, vienmēr pārbaudiet! Nosacītā piekļuve automātiski piemēro kontekstā balstītas kontroles līmeņa tiesības, izmantojot informāciju par ierīci, atrašanās vietu, lietotāja lomu, risku un citiem faktoriem. Pieslēdzoties no neparastas atrašanās vietas, sistēma aktivizē Daudzfaktoru autentifikāciju, lai veiktu papildu lietotāja pārbaudi.

2. Ierīču un programmu pārvaldība

Darbiniekiem, kas strādā attālināti, ir nepieciešama spēja nodrošināt produktivitāti, izmantojot daudzas un dažādas ierīces. IT nodaļai ir jāredz, kuras programmas tiek izmantotas, un jāspēj kontrolēt sensitīvos datus.

No tradicionālajiem uzņēmuma stacionārajiem datoriem līdz mobilajām ierīcēm, kas pieslēdzas, izmantojot mākoni – modernie risinājumi apvieno drošību un pārvaldību, lai vienkāršotu sistēmu lietošanu attālināti strādājošiem darbiniekiem.

Drošs attālinātais darbs ar Microsoft Intuine

Microsoft Endpoint Manager – unificējiet ierīču pārvaldību

Apvienojiet tradicionālo, stacionāro datoru pārvaldības risinājumus un uzlabotus, mākslīgajā intelektā balstītus mākoņrīkus vienā risinājumā.
Galapunktu pārvaldība = Microsoft Intune + Sistēmu centra konfigurācijas pārvaldība

Aizsargājiet datus jebkurā ierīcē

Nodrošiniet nepārtrauktu produktivitāti, pasargājot uzņēmuma datus gan darba, gan privātajās ierīcēs.

Microsoft Intune pārbauda ierīces savietojamību > Azure AD aktivizē nosacījuma piekļuves politiku, pamatojoties uz ierīces statusu > Programmām un pakalpojumiem var piekļūt, tikai izmantojot saderīgas ierīces!

3. Datu aizsardzība

Apstākļos, kad darbinieki piekļūst programmām un informācijai attālināti, tradicionālās, uz perimetru balstītās drošības metodes nebūs piemērotākais risinājums. Sniedziet lietotājiem iespēju piekļūt biznesam nozīmīgiem datiem, nepaaugstinot drošības risku.

Drošs attālinātais darbs ar Microsoft defender

Microsoft informācijas aizsardzība – iepazīstiet, pārvaldiet un aizsargājiet jūsu sensitīvos datus, lai arī kurp tie tiktu sūtīti.

Iepazīstiet un kontrolējiet piekļuvi jūsu mākoņprogrammām.

  • Nosakiet, kuras programmas cilvēki izmanto. Novērtējiet riska līmeņus un atbilstību.
  • Identificējiet neparastas darbības mākoņprogrammās.

Aizsargājiet uzņēmuma resursus

Microsoft Defender apdraudējuma uzlabotā aizsardzība + Office 365 apdraudējuma uzlabotā aizsardzība

  • Iepazīstiet un maziniet galapunktu ievainojamības un konfigurācijas problēmas.
  • Samaziniet uzbrukuma virsmu, lai nostiprinātu jūsu sistēmas un regulētu piekļuvi potenciāli ļaunprātīgas IP adreses, domēnus un URL.
  • Automatizējiet apdraudējumu izmeklēšanas un novēršanas procesu.
  • Aizsargājiet lietotājus pret pikšķerēšanu un ļaunprogrammatūru uzbrukumiem.

Avots: Microsoft

Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim izplānot un iestatīt nepieciešamo programmatūru tā, lai attālinātais darbs būtu darbiniekiem ērts, uzņēmumam drošs un bez galvassāpēm!