IT infrastruktūra mākonī

IT infrastruktūra mākonī nav nekas jauns, taču joprojām daudzi uzņēmumi to neizmanto pilnvērtīgi. Mēs palīdzēsim korekti pārcelt uzņēmuma IT infrastruktūru uz mākoni dažu stundu laikā
mākoņpakalpojumi Microsoft 365

Mākoņpakalpojumi mums apkārt

Nu jau vismaz 15 gadus mākoņpakalpojumi ir daļa no katra cilvēka ikdienas dzīves. Sākont no bezmaksas kontiem iCloud un Gmail, līdz sarežģītām serveru sistēmām datu centros pa visu pasauli, tie visi ir mākoņpakalpojumi.

Daļa mākoņpakalpojumu arvien ir salīdzinoši dārgi pret pašu uzturētiem serveriem, un vairāk piemēroti lielām organziācijām. Taču ir daudzi un dažādi mākoņpakalpojumi, kas ir ideāli piemēroti ikvienam uzņēmumam. Ja jums to nav, jūs paši atņemat sev darba instrumentus. 

Zinošs partneris nodrošina mākoņpakalpojuma pilnvērtīgu izmantošanu

Gadās arī situācijas kad uzņēmums jau ir iegādājies un samaksājis par mākoņpakalpojumiem, bet kompetences trūkuma un vāja IT atbalsta  dēļ neizmanto lielu daļu to esošām iespējām,. Piemēram, daudziem uzņēmumiem ir e-pasts Google Workspaces vai Microsoft 365 platformās, bet cik daudzi to izmanto tikai kā e-pastu? Neprotot lietot kalendāru, dokumentu koplietošanu un darbu no mobilajām ierīcēm!

Iesakām  iegādāties mākoņpakalpojumus, izmantojot zinošu partneri. Licences iegādes cenas neatšķirsies, taču iegūsiet uzticamu partneru 

IT infrastruktūra drošā mākonī

Mūsu speciālisti ir zinoši un gatavi izskaidrot, ko jūs saņemat mākoņpakalpojumā un kā to izmantot. Mēs parādīsim piemērus, dalīsimies pieredzē un ieteiksim efektīvāko veidu kā ieviest un izmantot mākoņpakalpojumu jūsu uzņēmumā. Piemēram, piedāvājam pārcelt jūsu dokumentus no lokāla servera uz Microsoft mākoni Sharepoint 2 stundu laikā, nodrošinot migrācijas plānu, dokumentāciju un konfigurāciju. . Pārcelšanas laiku var ietekmēt esošās infrastruktūras stāvoklis.

IT auditu vislabāk veikt preventīvi,
lai izvairītos no neparedzētām dīkstāvēm un papildu izmaksām

Sazinies ar mums un mēs palīdzēsim sakārtot uzņēmuma IT infrastruktūru