IT drošība

IT drošības audits un uzturēšana
IT drošības risinājumi

IT drošība itvisur

IT drošība – mūsdienās, kad IT faktiski ir visur: no telefona līdz spuldzītei, tai ir milzīga nozīme katra uzņēmuma darbā. Kopš 2018.gada IT drošībai pastiprināti ir pievērsusies arī Eiropas Savienība, ieviešot tā saukto datu regulu jeb GDPR, kas uzņēmumiem uzlikusi tai skaitā arī lielu atbildību par dažādu privātpersonu datu uzkrāšanu, apstrādi un aizsardzību.

IT drošība – uzraudzība

Saviem klientiem nodrošinām pastāvīgu IT drošības uzraudzību. Mēs parūpēsimies ne tikai par to, lai uzņēmumā, iespēju robežās, būtu ievēroti visi vēlamie IT drošības pasākumi, bet pastāvīgi informēsim un izskaidrosim gan par drošības riskiem, gan par iespējamajiem risinājumiem. 

Būtiski, ka šeit ne vienmēr naudai ir izšķirošā loma. Bieži izpratnes trūkums vai, sliktāk, nepareiza izpratne rada lielākos riskus.

IT drosība

IT drošības pamats – darbinieku izpratne

Mēs nodrošinām gan dažādu procedūru un instrukciju sastādīšanu darbiniekiem, gan periodiskas drošības apmācības vismaz reizi gadā. Mūsdienās, kad daudzi krāpniecības veidi saistās ar viltus identitātes izmantošanu (phishing) vai datu pilnīgu iznīcināšanu (encryption viruses), darbinieku izpratne un modrība ir kritiski elementi ikdienas darbā.

Sadarbībā ar partneriem veicam dažādu veidu IT drošības testus un izmeklēšanas arī uzņēmumiem, kas nav mūsu klienti. Piemēram, ja ir nepieciešami ielaušanās (penetration) testi, ja jūs vai jūsu klients esat kļuvuši par pikšķerēšanas (phishing) upuriem, datorvīruss nokriptējis visus failus un to rezerves kopijas.

Nodot rūpes par IT infrastruktūras uzturēšanu
ārpakalpojumā un nepārmaksā

Sazinies ar mums un mēs izveidosim drošu IT vidi