it-pakalpojumi-google-g-suite-slegsana

Google paziņo par G Suite kontu slēgšanu. Ko izvēlēties vietā?

Google ir paziņojis, ka ar 2022. gada 1. maiju lietotājus gaida visu bezmaksas G Suite kontu slēgšana. Bezmaksas G Suite kontus bija iespējams izveidot līdz 2012. gadam. Ja jūsu uzņēmums joprojām izmanto bezmaksas G Suite pakalpojumus, jums ir vairākas opcijas:

1. Migrēt uz Microsoft 365

un iegūsti jaudīgus Microsoft rīkus uzņēmuma efektīvam kopdarbam. Microsoft Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Sharepoint un 1TB One Drive katram lietotājam.

Vairāk par migrāciju šeit.

Google G Suite slēgšana

2. Atjaunināt Google G Suite uz maksas Google Workspace abonementu,

lai saglabātu savus datus un pakalpojumu. Ja abonementa atjaunināšana netiek veikta līdz norādītajam periodam, jūs dati (e-pasts, faili un dokumenti, kalendāra dati, kontakti u.c. ) vairs nebūs pieejami.

3. Pārcelt datus uz bezmaksas Google pakalpojumu privātpersonām,

taču tā jūs zaudēsiet lielāko daļu nepieciešamo biznesa funkciju, piemēram, e-pasta adrese nevarēs saturēt domeina vārdu, nebūs pieejama vairāku kontu pārvaldība.

Liquid.lv speciālisti palīdzēs izvēlēties jūsu uzņēmuma vajadzībām vispiemērotāko Microsoft 365 plānu, veiks datu migrāciju pāris stundu laikā, ieteiks papildu drošības konfigurāciju. Microsoft 365 licences abonēšana ir bez uzcenojuma, par to pašu cenu, kā pie Microsot, taču šeit vienmēr saņemsiet kvalitatīvu vietējo atbalstu un padomus efektīvam IT darbam.

Kādas priekšrocības sniedz Microsoft 365? 

  • Programmatūru klāst kopdarbam: Word, Excel, PowerPoint tīmekļa vai datora verisjas, Microsoft Teams, Outlook, OneDrive, SharePoint un citas.
  • 1TB liela datu krātuve katram lietotājam.
  • Tiešsaistes sapulces un videozvani līdz pat 300 personām ar Microsoft Teams.
  • Paaugstinātas drošība – visi Microsoft 365 plāni piedāvā dažādus paaugstinātas drošības pārvaldības rīkus uzņēmuma ierīcēm un datiem.

Cik maksā Microsoft 365?

Microsoft 365 izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā Microsoft pakalpojumu klāsta. Viena lietotāja cena ir sākot no 4,20 līdz 16.90 € mēnesī. Mūsu pidāvātās Microsoft 365 licences abonēšanas cenas neatšķiras no Microsoft cenām, taču piedāvā arī vietējo atbalstu. Vairāk lasi šeit.

Pārcelsim IT infrastruktūru mākonī tikai pāris stundu laikā

Sazinies ar mums un mēs izveidosim drošu un ērtu IT vidi